Miell Gruri Fshati

-kripe 20 gr

-sheqer 20 gr

-maja 30 gr

-2 gota uje

-1luge vaji

Perzihen te gjitha bashke dhe e lejme te vije brumi per 2 ore

Pas 2 oresh perpunohet brumi perseri

Pjekja ne temp 200-250 grade per 30 minuta

dieta2016Miell Gruri Fshati